Hizmet Sözleşmesi

1.2 Taraflar, işbu sözleşme uyarınca, yazılı bilgilerin doğru olduğunu beyan, kabul ve taahhüt etmiş olurlar.

Konusu
2.1 İşbu sözleşme müşteri tarafından site üzerinden yapılan işlemlerinde, vermiş olduğu siparişlerinde, göndermiş olduğu mesajlarında, kayıt işleminde vermiş olduğu bilgilerin ışığında, yapmaya ve yapmamaya izinli olan bölümleri, siparişlerinde, tercihleri doğrultusunda alacak olduğu hizmetlerin karşılığı olarak firmamıza ödeyecek olduğu ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmetlerin ve işlemlerin açıklaması ise aşağıdaki gibidir.

2.2 Üyelik bilgileri, müşteri tarafından üye olma esnasında girilen bilgiler olarak kabul edilir. Bilgilerin girilen işlemlerde baz şeklinde ele alınacağı, müşteri ile üyenin bilgileri hata ve eksik olmadan doğru olarak girdiği kabul edilmektedir.

2.3 Firmamız, kayıt, satın alma işlemleri, ya da benzer olan işlemlerin sırasında, bildirimlerde bulunulması, bülten gönderilmesi, hesap onayı gibi güvenlik protokollerinin uygulanması için e posta, cep telefonları vb iletişim bilgilerinin paylaşılmasını zorunlu kılabilir. Bu bilgilerin doğrulama kodu şeklinde metotlarla onaylanmasını talep edebilir. Hizmetlerin kullanılmsı için onay süreçleri zorunlu tutulabilir.

2.4 Firmamız, kullanıcının kayıt işlemleri esnasında paylaştığı iletişim bilgilerini kullanmak suretiyle, sahip olduğu hizmetlerle ilgili olarak bildirimlerin ya da bültenlerin gönderilmesi söz konusu olabilir.

3.Sorumluluklar
3.1 Firmamız, müşteriden gelen talep üzerine, sipariş olarak iletmekte olduğu hizmetleri, sağlayacaktır. Sipariş kabulü şeklindeki mesaj ile Firmamız ilgili ücreti tahsil etmiş olduğu kabul eder ve söz konusu hizmeti vereceğini taahhüt eder.
3.2 Ödeme şekli, kdv vergisinden doğan farklar, sipariş esnasında çıkartılacak olan toplam miktar ile belirlenerek müşterinin aylık ya da senelik ödeme tercihlerine göre ödemesi gerekmekte olan ücretler Firmamız tarafından bildirilecektir.
3.3 Sipariş kabulünden ve işlemlerin onaylanmasından sonra, hizmet süreci başlamış olacaktır. İlgili hesaplar ve şifre sorumluluğu müşterinin sorumluluğunda olmaktadır ve bu konulardan kaynaklanabilecek zarardan ve ziyandan müşteri sorumludur.
3.4 Müşteri almakta olduğu hizmet içinde Firmamız tarafından alınan beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt eder. Müşteri, hosting hesabından faydalanmakta iken, Firmamız tarafından yayınlanan her çeşit ihtar veya bildirime uyacağını beyan ve kabul ile taahhüt eder. Müşteri aldığı bulundurma hizmetinde ücretsiz ya da sınırsız şekilde kendisine verilen hizmetleri ve ücretli veya ücretsiz olarak, ya da sınırlı olarak üçüncü kişilere dağıtamaz ve satamaz.
3.5 Müşteri, hizmet kapsamında, sahip olduğu yazılım ile programları kullanmak suretiyle, erişim hakkı olmayan dosya ya da programlara erişememeyi, ayrıca bu şekilde bir sorundan kaynaklı herhangi bir sorun yaratmamayı, ayrıca oluşabilecek problem veya problemlerde zararı  karşılamayı taahhüt eder.
3.6 Müşteri alan adı, hosting ya da almakta olduğu hizmetlerin kullanımı sırasında, yürürlükte olan ya da sözleşme süresinde yürürlüğe girecek olan, vergi, harçlar, ya da benzer yükümlülüklerin kendisine ait olduğunu ve bunları karşılayacağını kabul ile taahhüt eder.
3.7 Müşteri hizmet kapsamında barındırdığı, dosya, döküman ve programlardan, web sitesi,, email hizmetleri ve kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisinin sorumlu olduğunu, sözü geçen veri, bilgi ile beyanların kanunlara aykırılıklarından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisinin bizzat karşılayacağını kabul ve taahhüt eder. İşbu konudan doğma ihtimali olan meselelerden firmamıza herhangi bir kusur iletilemez. firmamız sayfaları gönderilmeden gözden geçirmez, doğrulama yapmaz, ciro etmez, ya da kullanıcı tarafından yapılmış olan sayfalar için herhangi bir şekilde sorumluluk almaz.